Hotel Zochova Chata****

↩ späť
Názov Hotel Zochova Chata****
Kapacita 64 izieb
Len 34 km od Bratislavy vzniklo miesto oddychu, uvoľnenia a inšpirácie. Uprostred bukového lesa, v srdci Malých Karpát sa nachádza zariadenie, ktoré svoje brány otvorilo pred vyše 80 rokmi. Navštívte Adult friendly Hotel Zochova Chata a nechajte sa uniesť od okolitého ruchu mesta a každodenných starostí.
Snívate o romantickom pobyte v srdci prírody či o výnimočnom wellness rozmaznávaní? Ako v najmäkšej bavlnke sa vyspíte v niektorej z našich izieb alebo apartmánov – výber je len na Vás.
Na výber máte raritné ubytovanie v zrubovej časti hotela v pôvodnej architektúre alebo izby a apartmány v modernej časti hotela. Pre imobilných hostí máme špeciálne vybavenú bezbariérovú izbu. Hotel Zochova chata ponúka ubytovanie v nádhernej vinohradníckej oblasti Modra pri Bratislave, od ktorej je Váš dokonalý oddych vzdialený len 34 kilometrov. Snívajte v kolíske Karpát a nechajte sa zregenerovať v náručí majestátnych bukov. Spolu s prírodou sa o Vás postaráme v tom najvyššom komforte.


Vydýchnite si v exkluzívnom priestore zhotovenom na intenzívne prežívanie relaxu. V našej oáze oddychu si môžete vybrať spôsob regenerácie. Od rekreačného plávania či posilňovania, cez blahodarný relax na rozličných procedúrach či masážach, ktoré vám spríjemnia profesionálni maséri. Obyčajné saunovanie sa vďaka očarujúcim výhľadom do hustých lesov zmení na rozprávku. Navštívte náš wellness hotel len 34 km od Bratislavy a doprajte si nerušený wellness oddych v srdci prírody.

Všetky izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou, klimatizáciou, telefónom, minibarom a trezorom. Môžete sa z nich pokochať výhľadom na okolitú prírodu a využívať tu bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V priestranných kúpeľniach nájdete sušič vlasov, župany, toaletné potreby a papuče.

V kúpeľnom centre hotela Zochova Chata nájdete vírivku, 4 typy sáun (fínsku suchú saunu, parný kúpeľ, bylinný parný kúpeľ a infračervenú saunu), Kneippov kúpeľ a fitnescentrum. Môžete si tu dopriať aj rôzne masáže. Vo wellness záhrade sa v letných mesiacoch môžete potešiť výhľadom na jazero.

V reštaurácii si vychutnáte pokrmy slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Stolovať môžete aj na vonkajšej letnej terase. Súčasťou hotelového komplexu je aj tradičná slovenská reštaurácia Furmanská Krčma.

Hotel Zochova Chata - Adult friendly je vzdialený 600 metrov od astronomického observatória v Modre, 13 km od hradu Červený Kameň a 300 metrov od najbližšieho lyžiarskeho strediska.

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 10
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 30
2-lôžková s manželskou posteľou 2 30
3-lôžková 3 10
Web http://www.hotelzochovachata.sk
Adresa Piesok 4015/B7
900 01 Modra