Enzo Hotel & PC Annemasse Ville de Grand

↩ späť
Názov Enzo Hotel & PC Annemasse Ville de Grand
Kapacita 40 izieb
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v hotely Enzo Hotel a následne v PC Annemasse.
Hotel Enzo
Tento hotel sa nachádza na bránach Mulhouse a ľahký prístup po diaľnici A36. Ponúka pohodlné a cenovo dostupné ubytovanie, ktoré je ideálnym východiskovým bodom pre Váš voľný čas a obchodný pobyt.
Kompletne zrekonštruovaný hotel Enzo ponúka klimatizované izby vybavené TV s plochou obrazovkou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a moderným vlastným sociálnym zariadením. Poskytujú vám útulný, funkčný obytný priestor.
Ideálna poloha hotela Enzo v meste Morschwiller-Le-Bas vám umožní objavovať mesto Mulhouse a jeho múzeá. Očarujúce alsaské dediny tiež stoja za návštevu pre svoje malebné vianočné trhy.

PC Annemasse
Hotel sa nachádza kúsok od Ženevy na Francúzskom území. Patrí pod sieť hotelov PremiereClasse.
PremiereClasse Annemasse sa nachádza v skvelej lokalite, odkial je skvelá dostupnosť či už do Ženevy, ku ostatným mestám na brehu Ženevského jazera ale taktiež aj do Chamonix - Mont Blanc.
Všetky izby v hoteli sú klimatizované, majú vlastnú kúpeľnu so sprchou a WC a TV so satelitom.
Bufetové raňajky si môžete vychutnať v hotelovej reštaurácií. Pripravené sú pre Vás klasické francúzske raňajky, sladké pečivo, nutela, džemy atď.
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 15
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 25
2-lôžková s manželskou posteľou 2 25
3-lôžková 3 15
Web http://www.enzo-hotels.com/hotel.php?id=6, https://www.premiereclasse.com/fr/hotels/premiere-classe-annemasse-ville-la-grand?Cla
Adresa 30 rue albert tachard
68790 Morschwiller-le-Bas
Adresa 2. hotela Rue Chantemerle 3
74100 Ville de Grand