Enzo Hotel & Campanile Annemasse

↩ späť
Názov Enzo Hotel & Campanile Annemasse
Kapacita 40 izieb
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v hotely Enzo Hotel a následne v Campanile Annemasse.
Hotel Enzo
Tento hotel sa nachádza na bránach Mulhouse a ľahký prístup po diaľnici A36. Ponúka pohodlné a cenovo dostupné ubytovanie, ktoré je ideálnym východiskovým bodom pre Váš voľný čas a obchodný pobyt.
Kompletne zrekonštruovaný hotel Enzo ponúka klimatizované izby vybavené TV s plochou obrazovkou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a moderným vlastným sociálnym zariadením. Poskytujú vám útulný, funkčný obytný priestor.
Ideálna poloha hotela Enzo v meste Morschwiller-Le-Bas vám umožní objavovať mesto Mulhouse a jeho múzeá. Očarujúce alsaské dediny tiež stoja za návštevu pre svoje malebné vianočné trhy.

Hotel Campanile Annemasse
Ubytovacie zariadenie Campanile Annemasse Centre - Gare sa nachádza v meste Annemasse. Hotel sa nachádza 300 metrov od železničnej stanice Annemasse a 5 minút chôdze od starého mesta a jazera. Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
Všetky izby sú klimatizované, majú TV s plochou obrazovkou, písací stôl a vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom.
Recepcia je otvorená 24 hodín denne a hostia si môžu vychutnať raňajky v jedálni alebo na terase.
Palais de l'île sa nachádza 500 metrov od hotela Campanile Annemasse Centre - Gare a 600 metrov od zámku Chateau d'Annemasse.
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 10
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 20
2-lôžková s manželskou posteľou 2 20
3-lôžková 3 10
Adresa 30 rue albert tachard
68790 Morschwiller-le-Bas
Adresa 2. hotela 37 rue Vaugelas
74000 Annemasse