PC Mulhouse Sud Morschwiller & PC Annemasse

↩ späť
Názov PC Mulhouse Sud Morschwiller & PC Annemasse
Kapacita 50 izieb
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v hoteloch siete Premiere Classe, najprv v Premiere Classe Mulhouse Sud Morschwiller a následne v Premiere Classe Annemasse Geneve.
Premiere Classe Mulhouse Sud - Morschwiller
Hotel Première Classe Mulhouse Sud Hotel Morschwiller-le-Bas sa nachádza 10 minút od stanice Mulhouse, 20 minút jazdy autom od medzinárodného letiska Mulhouse Bâle Fribourg. V hoteli si môžete vychutnať aj exkluzívnu službu WiFi +: bezplatné širokopásmové pripojenie k internetu v celom hoteli na surfovanie, rozhovor a sledovanie videí do obsahu vášho srdca.

Premiere Classe Annemasse Ville la Grand
Hotel sa nachádza kúsok od Ženevy na Francúzskom území. Patrí pod sieť hotelov PremiereClasse. PremiereClasse Annemasse sa nachádza v skvelej lokalite, odkial je skvelá dostupnosť či už do Ženevy, ku ostatným mestám na brehu Ženevského jazera ale taktiež aj do Chamonix - Mont Blanc. Všetky izby v hoteli sú klimatizované, majú vlastnú kúpeľnu so sprchou a WC a TV so satelitom. Bufetové raňajky si môžete vychutnať v hotelovej reštaurácií. Pripravené sú pre Vás klasické francúzske raňajky, sladké pečivo, nutela, džemy atď.
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 25
2-lôžková s manželskou posteľou 2 25
3-lôžková 3 5
Adresa 1A Rue de la Source
68790 Mulhouse
Adresa 2. hotela 3 Rue Chantemerle
74100 Ville-la-Grand