Hotel Villa Truentum

↩ späť
Názov Hotel Villa Truentum
Kapacita 30 izieb
Hotel Villa Truentum je vzdialený 1 km od centra mesta Martinsicuro a ponúka klimatizované izby, bezplatné Wi-Fi pripojenie a bezplatnú požičovňu bicyklov. Tento hotel sa nachádza 5 minút jazdy od najbližších verejných pláží a ponúka denné kontinentálne raňajky.
Hotel Villa Truentum je vzdialený 1 km od centra mesta Martinsicuro a ponúka klimatizované izby, bezplatné Wi-Fi pripojenie a bezplatnú požičovňu bicyklov. Tento hotel sa nachádza 5 minút jazdy od najbližších verejných pláží a ponúka denné kontinentálne raňajky. Autobus bude premávať 2x denne priamo na pláž.

Izby majú jednoduchý dekor a dlažbu. Izby majú TV s plochou obrazovkou a kúpeľňu s bezplatnými toaletnými potrebami. Niektoré majú kuchynku, zatiaľ čo niektoré majú terasu. Čerstvé sladké a slané pečivo, ovocné šťavy a biopotraviny sú k dispozícii na raňajkách formou bufetu. 

Železničná stanica San Benedetto del Tronto je vzdialená 9 km od hotela Truentum. Najbližšia autobusová zastávka s vlakovým nádražím a centrom Martinsicuro je vzdialená 300 metrov.
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 15
2-lôžková s manželskou posteľou 2 15
3-lôžková 3 5
4-lôžková 4 5
Adresa Via Dei Colli 3
64014 Martinsicuro TE